Przedmowa


 

Tworząc ten podręcznik do transmutacji, chciałam go stworzyć na pierwowzór podręcznika: "Wprowadzenie do transmutacji(dla początkujących) Emerika Switcha" .Osobiście chciałabym by J.K. Rowling wydała ten, oraz pozostałe podręczniki. Na pewno by znalazły się na mojej półce i tym samym - z pewnością strona zmieniła by się w większym lub mniejszym stopniu.

 

Tworząc samą stronę przedmiotową miałam jeden cel - by mieć wszystko w jednym miejscu. Nie chciałam mieć notatek trochę na bloggerze, trochę w dokumentach google czy na pokazywarce. Po prostu - chciałam mieć porządek. Przy okazji wszystkie notatki, które zebrałam przez te lata zostały przeze mnie z edytowane i dodałam więcej wzmianek z serii HP. W rzeczy samej nie dotyczy to samej transmutacji. Wszystkie kursy, które przeprowadziłam, dyplomy, świadectwa, czy jakieś certyfikaty - również chciałam mieć tutaj.

 

Pragnę jeszcze dodać, że pracując nad materiałami do podręcznika korzystałam z wiedzy Laury Smith. Przy okazji, chciałabym jej podziękować za zgodę na opublikowanie kilku materiałów, które są zawarte w tym podręczniku. Podręcznik Laury Smith znajdziecie [TUTAJ] oraz w bibliografii.

 

 

Życzę przyjemnej nauki!